Kredīti bez ķīlas kopā ar Kred24 – ātrs aizdevums

Kad pietrūkst nelieli naudas līdzekļi un vajadzīgs atbalsts no malas ir iespējams aizņemties bez ķīlas mazāk kā 15 minūtēs. Risinājums, kas paredz šādu iespēju ir dažādi ātrie kredīti, kuros tiek piedāvāti aizdevumi līdz 1000 vai pat 3000 eiro ar termiņu līdz 2 gadiem. Lai saņemtu aizņēmumu klientam ir jāatbilst vairākiem klientiem – regulāri ienākumi, pozitīva kreditēšanas vēsture un jāsasniedz vismaz 18, biežāk 20 gadu slieksnis. Sms kredīts tiek atteikts tiem, kuru ienākumi nav pietiekami, lai segtu parādsaistības, apstākļos, kad jau ir paņemti citi aizdevumi un situācijās, kad pieteikuma anketa ir aizpildīta nepareizi vai aizņēmējs kādu citu iemeslu dēļ neatbilst izvirzītajiem kritērijiem. Aizdevums bez bankas starpniecības ļauj tikt pie papildus finansējuma krietni ātrāk, jo visa aizdevuma piešķiršanas procedūra noris internetā. Tādā veidā ātrie kredīti bez ķīlas un sms kredīti nereti tiek izmantoti situācijas, kad aizdevums ir vajadzīgs steidzami un nav laiks doties uz banku. Nav noslēpums, ka līdz brīdim, kamēr banka sniedz atbildi par aizdevuma piešķiršanu vai atteikumu var viegli paiet 2 – 3 darba dienas, kas ir par ilgu situācijās, kad gaidīt nav iespējams.

Ņemot vērā iepriekš minēto, likumsakarīgi rodas jautājums par to, vai kredītņēmēji ir izvērtējuši ātro aizdevumi izmaksas. Prakse liecina, ka, lai arī banku aizdevumi bez ķīlas ir lētāki, to procentu likmes var būt augstākas nekā ātrajiem aizdevumiem reizēs, kad aizņēmējs izmanto kādu no akcijas piedāvājumiem. Piemēram kredīts bez maksas un bez ķīlas ir piedāvājums, kura ietvaros ātro kredītu devēji ļauj jaunajiem klientiem saņemt vairākus simtus eiro bez komisijas maksas. Šāds aizdevums gan netiek izsniegts bez termiņa. Lielākajā daļā situāciju nauda ir jāatmaksā viena mēneša laikā vai nedaudz ilgāk. Ja gadās problēmas un parādu atmaksāt savlaicīgi nav iespējams, parasti aizdevēji piedāvā iespēju pagarināt kredītlīguma termiņu. Šādā scenārijā par pagarināšanu var nākties maksāt līdz pat trīsdesmit procentiem no neatmaksātās kredīta summas. Izklausās daudz un tā arī ir patiesība. Šī iemesla dēļ ir svarīgi pirms aizņemšanās izvērtēt vai sms kredīts bez ķīlas spēj nodrošināt Jūsu vēlmju realizāciju un vienlaikus, vai Jūs būsiet spējīgi atmaksāt naudu noteiktajā termiņā. Paredzēt nākotni nav viegli, taču paredzēt savu finansiālo situāciju 1 – 2 mēnešus uz priekšu nevajadzētu būt nekādām problēmām. Zinot, ka algu saņemat reizi mēnesī un zinot tās apmēru ir svarīgi saprast, ka nākamajā mēnesī pēc ātrā kredīta atmaksas būs jāiztiek ar mazākiem līdzekļiem. Ja rodas šaubas par spējām sabalansēt budžetu, sarakstiet visus izdevumus uz lapas. Iespējams, ka varat iztikt vienu mēnesi ar mazākiem tēriņiem, ietaupot uz izklaides pasākumu un skaistumkopšanas pasākumu rēķina. Protams, ne vienmēr tas ir iespējams un daļa Latvijas iedzīvotāju dzīvo no mutes mutē no algas līdz algai. Neesiet pārliecināti, vai spēsiet iztikt ? Iespējams, ka sms kredīts nav Jums piemērotākais risinājums, jo tas var būt izdevīgs tikai un vienīgi īstermiņā.

Kopējais secinājums – pirms aizņemties rūpīgi izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi. Ātrie aizdevumi neļaus piepildīt ilgtermiņa mērķus, piemēram, studijas Latvijas Mūzikas Akadēmijā (angl. Latvian Academy of Music), bet var izlīdzēt, ja plānots remontēt auto vai veļasmašīnu. Aizņemieties atbildīgi.

Comments are closed.